KEZDŐLAP > Termékek > Magic Pack > Mixed Pack > Herencia de Sanchez Espadin Mezcal + &T Yuzu Tonic Water (Mixed Pack)
Herencia de Sanchez Espadin Mezcal + &T Yuzu Tonic Water (Mixed Pack)
19.890 Ft
SKU:
OMP0020
Categories: Magic Pack, Mixed Pack
Description
Mezcal-tonik magic pack, egy kis yuzus csavarral a komplex és citrusos ízek kedvelőinek . A koktélról bővebben az alábbi blog postban is olvashattok.
A csomag tartalma:
- 1x Herencia de Sanchez Espadin Mezcal (0,7l; 42%)
- 6x &T Yuzu Tonic Water 200ml
Magas minőségű, karakteres és a szokásosnál alacsonyabb alkoholtartalmú tequila. Gyümölcsös, virágos és füstös jegyek jellemzik.
Ez a nem mindennapi tonik víz garantáltan az ínyencek kedvence lesz. A yuzu egy igazán nehezen beszerezhető, ritka ázsiai citrusféle, íze a grapefruit és citrom keverékéhez hasonlítható leginkább. Hihetetlenül illatos, pikánsan savanykás ízű. A természetes kininnel szenzációs párost alkot.
Reviews (0)
Be the first to review “Herencia de Sanchez Espadin Mezcal + &T Yuzu Tonic Water (Mixed Pack)” Válasz megszakítása
Reviews
There are no reviews yet.